Tüy Dökücü Krem Kullanımı

Tüy dökücü krem kullanımı oldukça basittir. Kendisi gibi hızlı sonuç veren jilet gibi tahriş etmediği için daha çok tercih edilmektedir. Krem aynı zamanda jiletten çok daha pürüzsüz bir görünüm sağlamaktadır.

Kremi kullanmadan önce uyarılar bölümünü mutlaka okumak gereklidir. Cildin ürüne hassasiyeti olup olmadığı test edilmeli ve eğer herhangi bir yan etki görülmediyse testten yirmi dört saat sonra uygulanmalıdır. Tüy dökücü krem kullanımı sırasında, uygulanacak olan bölgedeki tüm tüyler tüy dökücüyle kapatılmalıdır. Beş dakika sonra spatula yardımıyla krem sıyrılmalıdır. Son olarak da sabunsuz bir şekilde yıkanmalıdır.

Tüy dökücü kullanımı bu kadar basittir. Eğer beş dakika içinde olumlu sonucu alamazsanız biraz daha tüy dökücüyü biraz daha bekletmeniz gerekmektedir. Ancak bu süre kesinlikle on dakikadan fazla olmamalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>