Tüy Dökücü Krem Zararları

Piyasaya sürüldüğü ilk zamanlar, kadınlar için kurtarıcı olarak görülen tüy dökücü krem zararları da olan bir üründür. Ancak bu zararlar daha çok cildin hassasiyetine bağlıdır.

Tüy dökücü krem zararları arasında en bilineni, jiletten farkı olmamasıdır. İstenmeyen tüyleri kökten almadığı için tüyler kısa sürede tekrar çıkmaktadır. Aynı zamanda tüylenme fazlaysa daha da çoğaltabilmektedir. Ancak aslında bu etkiler zarar sayılmaz. Çünkü pek çok kadın bu etkileri bilmektedir. Tüy dökücü kremin asıl zararı ise cildin ciltte tahriş yapmasıdır. Ancak bu yan etki her ciltte görülmez. Cildinizin hassasiyeti olup olmadığını kontrol etmek için öncelikle ürünü test etmelisiniz.Tüy dökücü krem zararları bu kadarla sınırlı da olsa alınan ürünün kalitesi oldukça önemlidir. Eğer bu kremi kullanacaksanız sağlık bakanlığından onaylı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>